Zapowiedź meczy drużyn młodzieżowych 26.09.

TRAMPKARZE
Zespół trampkarzy czeka kolejny mecz wyjazdowy tym razem udadzą się do Leska początek meczu zaplanowany jest na godzinę 16:00. Zespół z Leska zajmuje 6 miejsce w lidze i ma na swoim koncie jedno zwycięstwo z drużyną Bukowska oraz dwie przegrane z Zagórzem i Uhercami. Zapowiada się ciekawy mecz, dwóch równych zespołów.

JUNIORZY MŁODSI
Juniorów młodszych czeka jeszcze ciekawszy mecz sąsiadujących w tabeli drużyn. Ten mecz będzie już rewanżem obecnego sezony. W pierwszym spotkaniu w Przemyślu nasz zespół zremisował 0:0. Liczymy na atut własnego boiska gdzie ostatnie 17 meczy u siebie wygraliśmy. Polonia zajmuje obecnie 2 miejsce i z przewagą jednego punktu wyprzedza nasz zespół o jedną pozycję. Mega ciekawy mecz który może przesądzić który zespół zdobędzie awans do gr. B ligi podkarpackiej.

JUNIORZY STARSI
Lider ligi okręgowej zagra na wyjeździe z zespołem Liwocz Brzyska. Liwocz zajmuje 4 pozycje i jest solidnym zespołem. Dotychczas pokonał Jasło (4:0), Dukle (3:2), Jedlicze (4:0) oraz Kołaczyce (3:1) raz przegrywając z zespołem Płowców. Najskuteczniejszym zawodnikiem naszych sobotnich rywali jest Marcin Krajewski który zdobywa bramki jak na zawołanie. Mecz odbędzie się na stadionie Liwocza o godzinie 11:00.