Staż trenerski w Arce Gdynia

Trener juniorów młodszych Brzozovi Brzozów Mateusz Bober przebywając na Pomorzu miał możliwość obejrzenia treningów oraz prezentacji drużyny 1 ligowej Arki Gdynia. Podczas pobytu m.in.: obejrzał treningi pierwszego zespołu, spotkał się ze sztabem trenerskim na czele z trenerem Dariuszem Marcem, zapoznał się z metodami treningowymi oraz obejrzał oficjalną prezentację zespołu seniorów Arki Gdynia na sezon 2021/2022.
Mateusz Bober: Kieruję podziękowania dla Grzegorza Rausa (prezes Beniaminka Krosno) za pomoc w organizacji tego szkolenia. Możliwość obejrzenia treningów a szczególnie rozmowa że sztabem trenerskim daje ogromną satysfakcję oraz masę nowych pomysłów. Trenerzy pracujący przy pierwszym zespole Arki Gdynia byli bardzo otwarci oraz chętnie podejmowali rozmowę na temat organizacji w Klubie i szkolenia. Teraz wracamy do Brzozowa, rozpoczynamy treningi i bardzo ciężki sezon w lidze podkarpackiej. Większość zawodników skończyła wiek juniora młodszego i trzeba budować zespół praktycznie od zera.