Prośba

Wsparcie drużyn młodzieżowych Brzozovii Brzozów.
Każda przekazana kwota z podatku te przysłowiowe 1.5% pomoże nam w rozwijaniu naszej młodzieży, która uczęszcza na zajęcia naszego Klubu bezpłatnie. Każda pomoc finansowa pozwoli nam na podnoszenie szkolenia młodzieży w naszym Klubie.
Wciąż istnieje spore grono osób które uważa, że te kilka złotych przekazanych z rozliczenia podatkowego nic nie zmieni. Nic bardzo mylnego! Ta z pozoru niewielka kwota może zdziałać wiele dobrego.

Od lat Brzozovia stawia na rozwój młodzieży. Dziś w drużynie seniorskiej 90% składu stanowią nasi wychowankowie. Bez odpowiedniego rozwoju drużyn młodzieżowych od trampkarza poprzez juniora młodszego i starszego ciężko by było nam złożyć drużynę seniorską. Od lat przygotowujemy młodych zawodników do gry w pierwszym zespole. Przez lata wychowaliśmy setki młodych ludzi ucząc ich nie tylko gry w piłkę ale również odpowiednich życiowych postaw szacunku, odpowiedzialności. W tych drużynach narodziły się przyjaźnie które trwają do dziś.
Każdy z was ma realną szansę na wsparcie szkolenia przyszłości Brzozovii.

Liczy się każda złotówka! Za każde wsparcie gorąco dziękujemy.
Jak można przekazać 1.5% podatku ? Szczegóły w grafice.