CISY JABŁONICA POLSKA 0:2 BRZOZOVIA BRZOZÓW
Na zmianę wchodzili:
O.Bujacz, D.Pilszak, P.Czuba, Sz.Szczepek, P.Supel
Rezerwa:
D.Lorenc, R.Bodzioch
Na inaugurację rundy wiosennej zespół seniorów udaje się do Jabłonicy by powalczyć z liderem rozgrywek. Nasz zespół przez większość czasu prowadzi grę, kreowane są dobre akcje jednak brakuje skuteczności przy strzałach. Gospodarze w tym meczu próbowali długimi piłkami posyłanymi przez obrońców zaskoczyć naszą obronę. W 23 minucie sędzia dyktuje rzut wolny pośredni w okolicy 14-stego metra. Mocny, precyzyjny strzał Maksa Kota wpada do bramki i wychodzimy na prowadzenie. Po zamianie stron mamy kilka okazji żeby podwyższyć wynik co niestety się nie udaje. W 84 minucie do rożnego podchodzi Hędrzak, który wrzuca pikę na krótki słupek i Dawid Pilszak pięknym strzałem pod poprzeczkę daje nam prowadzenie 2:0
Warto wspomnieć, że w lidze Jabłonica przegrała tylko dwa spotkania, z których Brzozovia wychodziła zwycięsko.