Kolejne sparingi Brzozovii

Nasza drużyna rozegrała kolejne mecze sparingowe

Sparing nr 3

Brzozovia Brzozów 2-2 Pogórze Bachórz
Skład:
Ostrowski - Dziki, Bujacz, Cwynar (15' Zdziarski N.), Kot, Oleniacz, Sawicki, Trzciański (70' Jamróg), Barć (60' Lorenc), Jamróg (60' Komski), Maniawski (60' Czuba)
Bramki:
Barć, Kot
Mecz zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie w większości toczył się na połowie rywala, co zaowocowało kilkoma sytuacjami 100 % dla nas, jednak Dziki, Jamróg, Barć, Komski, Lorenc nie zamienili ich na bramki. Niestety, kiedy gra się ofensywnie i nie potrafi się tego zamienić na gole, nadzialiśmy się na kontry po których przeciwnik zdobył gole. W dniu dzisiejszym zabrakło Tasza, Hędrzaka, Smolenia, a z powodu kontuzji w 15 minucie boisko opuścił nasz stoper Sylwester Cwynar przez co nasza gra obronna straciła na jakości. Cieszy mnóstwo stwarzanych sytuacji bramkowych, martwi słaba skuteczność w ich wykorzystywaniu oraz słaba gra w defensywie.
Sparing nr 4
Brzozovia MOSiR ALTA Brzozów 1:4 Nafta Jedlicze
Bramka: Damian Jamróg
Skład:
Tasz (Ostrowski 66), Dziki, Cwynar (Lorenc 45),Boroń,Kot,Barć (65 Nawrocki), Jamróg, Oleniacz (Czuba 65),Hędrzak, Komski (Zdziarski 45) Śmoleń (Maniawski 65).
Foto: Nafta Jedlicze